شرکت مهندسی حامیان فناوری کارافام

امروزه در دنیای به شدت رقابتی کسب و کار موضوع دارایی های نامشهود افراد و شرکت ها که عمدتاً در دسته دارایی های فکری قرار می گیرند به سبب جلوگیری از نقض حقوق و همچنین امکان بهره برداری تجاری اختصاصی پدیده آورندگان و بعضاً آزادی بهره برداری غیر پدیدآورندگان، اهمیت ویژه ای پیدا کرده است این مجموعه هم اکنون خدمات خود را در زمینه نگارش پتنت و ثبت دارائی های فکری، اعم از اختراعات، طرح های صنعتی و علائم تجاری در داخل و خارج کشور، تحلیل پتنت و ممیزی و رصد فناوری، تدوین قراردادهای مرتبط، پیگیری نقض حق و ارزشگذاری دارائی های فکری و برگزاری کارگاه های آموزشی در حوزه مدیریت فناوری به خصوص سلامت، دارو، زیست فناوری و فناوری اطلاعات و ارتباطات ارائه می نماید.

 

چشم انداز ما ارائه بسته خدمات مدیریت دارائی های فکری با بهترین کیفیت برای اشخاص حقیقی و حقوقی از طریق یک پلت فرم آنلاین با قابلیت دسترسی آسان و در هر زمان به روند اجرای پروژه است. دارائی های فکری خود را با خیال آسوده به تیم تخصصی کارافام بسپارید. 

خدمات مرتبط با تجاری سازی فناوری

در صنایع رقابتی و تکنولوژی محور، بسیار مهم است که محصولات نوآورانه به محصول نهایی مبدل شوند از همین رو، ارزیابی واقع‌بینانه از شایستگی‌های فناورانه و تجاری فناوری بسیار ضروری به نظر می رسد. از سوی دیگر در شرایطی که منبع کافی برای تحقیق و توسعه درونزا وجود ندارد و یا گاهاً قابلیت‌های فناورانه لازم برای بهره‌برداری از آن، ممکن است فرآیند تجاری‌سازی را با مشکل مواجه سازد، از طریق مجوزهای بهره‌برداری و قرارداد های همکاری فناورانه، می‌توان به سود مدنظر دست یافت. به همین جهت این مجموعه با ارائه سبد خدمات مرتبط با تجاری سازی فناوری علاوه بر ارائه خدمات د ر قالب جستجو، تحلیل، رصد و ارزشگذاری تکنولوژی که در احصاء و تعیین میزان ارزش فناوری در قیاس با تکنولوژی های مشابه به شرکت ها در دسته بندی فناوری ها کمک می کند، همچنین در مسیر مذاکرات تجاری، انعقاد قراردادها و حتی دعاوی حقوقی در خصوص دارایی های فکری همراه شماست.
 

خدمات آموزش، پژوهش و مشاوره

به تازگی، موضوع حفاظت از دارایی های فکری و همچنین ادامه فرآیند تولید ایده تا هدایت آن به بازار برای موسسات تحقیقاتی، شرکت های دانش بنیان، دانشگاه ها و پژوهشگران اهمیت ویژه ای یافته است. موسسات و شرکت های بزرگ فناوری محور در تلاش برای تاسیس دفاتر توسعه فناوری و آموزش نیروی خبره جهت هدایت محققان و مدیریت دارایی های فکری مجموعه خود هستند. لذا به طور قطع آموزش کاربردی و ارائه مشاوره به این مجموعه ها در افزایش توان رقابتی آنها در بازار داخلی و بین المللی موثر خواهد بود. شرکت ها، موسسات و مراکز آموزشی که تمایل به تشکیل کارگاه های حضوری و آنلاین حوزه مدیریت دارایی های فکری دارند و یا نیازمند دریافت مشاوره تخصصی این حوزه هستند می توانند از طریق نشانی info@karafam.com و یا شماره 02128429400(داخلی 1) با ما در تماس باشند.

برخی از مشتریان

پرداخت آنلاین در هر مرحله از پروژه
امکان پیگیری مراحل پیشرفت پروژه