همونطور که خیلی از ما در زندگی شخصی و حرفه‌ای منتظر فرصت‌هایی هستیم که دنیامون رو زیر و رو کنیم.

داستان ما هم از جایی شروع شد که این فرصت ها در ترکیب با علائق شخصی هدایتمون کرد به مسیر یک کسب و کار خصوصی… هم بنیان گذاران کارافام سال ها در حال آموزش شخصی و تیمی در حوزه مدیریت فناوری و به ویژه مالکیت فکری بودند، تجربه کسب کردند و از اونجا که یک تیم درجه یک شکل گرفت در سال 1398 مجموعه کارافام رو رسماً تاسیس کردند.

image

همه ما میدونیم که خدمات تخصصی در واقع معادل با حضور تیم متخصص و خبره در یک مجموعه می باشد. از آنجا که همکاران ما همگی فارغ التحصیلان دانشگاه های برتر داخلی و خارجی در رشته های مدیریت فناوری، حقوق، بیوتکنولوژی، داروسازی، مهندسی پلیمر، مهندسی برق، مهندسی پزشکی و IT بودند، کار رو با یک تیم همه فن حریف فنی- حقوقی شروع کردیم و البته با تمام قوا ادامه خواهیم داد.
کارافام بر مبنای تنوع تخصص همکاران مجموعه در جستجو، درفت نویسی، تحلیل پتنت، امور ثبتی و حفاظت از دارایی های فکری داخلی و خارجی، ارزشگذاری اختراع، رصد فناوری و … متشکل از سه دپارتمان؛ بیوتکنولوژی و دارو، فناوری اطلاعات و هوش مصنوعی و مهندسی می باشد که از این طریق به طور ویژه خدمات مدیریت فناوری در این سه حوزه را ارائه می نماید.
هم اکنون ما به عنوان کارگزار کانون پتنت ایران، صندوق نوآوری و شکوفائی، کریدور صادرات دانش بنیان، پارک علم و فناوری پردیس، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، موسسه نیماد و بسیاری از نهادهای حمایتی، علمی و کسب و کارها خدمات رسانی و فعالیت می کنیم.
” این شما نیستید که یک کسب و کار را می سازید، شما در واقع آدم هایی (کارکنان و مشتریان) را شکل می دهید که آنها کسب و کار شما را می سازند”

Zig Ziglar American author, salesman, and motivational speaker

image
image
image
image